DIGIVERSE
Tvorba webu

Tvorba webu

Váš zákazník se na vašem webu musí vyznat a musí snadno dohledat informace. Připravíme vizualizaci struktury webu tak, aby byl přehledný a srozumitelný. Navrhneme také titulky, H1 nadpisy a menu.

Vytvoříme UI a UX návrhy, aby vaše stránky byly uživatelsky přívětivé a funkční. Jednoduše aby každý prvek na stránce měl svůj jasný smysl a účel. Zároveň musí web upoutat pozornost a líbit se. Kvalitní design je základem vašeho webu, celkový dojem musí být vynikající. Jen tak vaši zákazníci na webu zůstanou a nakoupí váš produkt nebo služby. V průběhu tvorby provádíme také uživatelské testování. Ověřujeme si naše předpoklady a zjišťujeme, zda uživatelé používají web nebo aplikaci podle plánu.

Zajistíme nejvyšší technickou kvalitu, rychlost a bezpečnost vašeho webu. V rámci frontendu používáme Bootstrap s vlastním Gulp DevStackem, Javacsript, React & Next.js. Pro vývoj backendu využíváme PHP. Náš kód je přehledný a srozumitelný. V závislosti na projektu vyvíjíme na open-source systémech WordPress nebo headless CMS Strapi. Námi vytvořený web je čistý, rychlý a dokonale optimalizovaný.

Navrhneme jedinečný vzhled vašeho webu. To, jestli se stránky zákazníkům líbí, do velké míry ovlivňuje jejich nákupní chování. Kvalitní webová grafika musí jít také ruku v ruce s vaší firemní identitou. Naše grafické návrhy jsou originální, ale ne překombinované, upoutají pozornost a zanechají skvělý dojem. Při vytváření grafiky začínáme s návrhem homepage. Při tvorbě používáme programy Figma nebo Adobe XD.
Mám zájem
Vývoj aplikací

Vývoj aplikací

Vytvoříme webové stránky, od kterých potřebujete rozšířenou funkčnost –⁠ malé eshopy, registrační a rezervační systémy a další vývojové projekty. Jsme zastánci automatizace a workflow procesů. Ve správném nastavení vidíme sílu. Umíme navrhnout a vyvinout nejvhodnější řešení, které vám ušetří hodiny práce.

Zajistíme přenos dat mezi vybranými platformami, abyste mohli využít již naprogramované řešení a implementovat jej do svého webu nebo software. Vyřešíme integraci stávajících API do vašich produktů a služeb. Připravíme REST API, kdy na straně klienta zůstanou uložena veškerá uživatelská data. Specializujeme se na zpracování databází, datové sklady, datové pumpy. Data své firmy můžete mít neustále k dispozici, ať jste kdekoli. Ke svým datům budete mít vždy zajištěn bezpečný přístup.

Vytvoříme pro vás aplikaci přesně podle vašich specifických potřeb, ať už potřebujete online informační systémy, CMS nebo rozsáhlý eshop. Naprogramujeme backend a frontend. Při vývoji webových aplikací doporučíme nejvhodnější platformu a technologie. Nejčastěji pracujeme s PHP, JavaScript, React a Node JS. Pro dabázová řešení používáme MySQL, MariaDB nebo MongoDB.
Mám zájem
Obsahový marketing

Obsahový marketing

Otextujeme váš web od A do Z. Napíšeme obsah pro jednoduché prezentace s jedinečným „tone of voice" i rozsáhlé korporátní weby. Obsah umíme navrhnout od základu a textům vtiskneme sílu a šarm.

Vymyslíme, jak se má vaše značka číst a jak má vypadat „na papíře". Propíšeme ducha vaší značky do všech firemních materiálů –⁠ newsletterů, letáků prezentací i příspěvků na sítě. Budete se lišit od konkurence, budete nezaměnitelní a bude se vám tak dobře pracovat.

Postaráme se o vaše sociální sítě, známe je všechny. Poskytneme konzultaci, zajistíme kompletní správu všech vašich sítí, včetně tvorby obsahu, community managementu a podrobného reportu.

Vymyslíme a vytvoříme obsah pro váš firemní blog, časopis, newsletter nebo jiný komunikační kanál. Obsah od nás nezahltí, informuje, baví a oslovuje vaše zákazníky. Pomáhá prodat váš produkt a přináší dlouhodobý užitek.
Mám zájem
Podpora & hosting

Podpora & hosting

Tvorbou webu, aplikace nebo obsahu naše péče o váš projekt nekončí. Jsme připraveni poskytnout následnou podporu, ať už jde o pravidelné aktualizace nebo další rozvoj a vylepšení projektu. Je pro nás samozřejmostí pokračovat ve spolupráci a stále věci zdokonalovat.

Můžete se na nás obrátit i ve chvíli, kdy pro váš webový projekt hledáte doménu nebo webhosting. Zajistíme pro vás kompletní službu, nabídneme kvalitní technické zázemí a podporu 24/7. Vy se nemusíte o nic starat, vše zařídíme za vás.

Připravíme pro vás profesionální grafické podklady, které vaší značce nesmí chybět. Vytvoříme zapamatovatelné logo i s logomanuálem, vizitky, hlavičkový papír, grafiku na sociální sítě a mnoho dalšího. Vše s ohledem na vaše cíle a potřeby.

Potřebujete poradit, jak vylepšit webový projekt nebo chcete pomoci s marketingovou strategií? Společně najdeme správnou cestu, jak přilákat a oslovit vaše zákazníky. Navrhneme možnosti, postup i to, jak měřit definované cíle. Vysvětlíme vám pojmy, ve kterých se nevyznáte. Určíme směr, kterým má smysl se vydat.
Mám zájem