Zpět

Vyšperkovaný. Působivý.

Opportunity Real Estate Fund.

Pro developerskou společnost jsme vytvořili web, který představuje fond, prostřednictvím kterého investoři získají atraktivní výnosy z vybraných realitních projektů. Fond dále nabízí širokou škálu služeb pro investory. Od správy veškerých transakčních činností až po management finančních rizik a aktiv.

Opportunity Real Estate Fund.

Služby

  1. Responzivní web
  2. Infografika
  3. Animace
  4. Grafy & formuláře
  5. E-mail šablony

Potřeby klienta

Od klienta jsme dostali grafické podklady. Úkolem bylo vytvořit od základu web a pořádně ho rozpohybovat. Pomocí infografiky a různých efektů chtěl klient docílit výrazného a působivého webu, který od prvního momentu dává najevo, že nabízí něco výjimečného, zajímavého, co stojí za to. A tak jsme se do toho pustili.

Přejít na web
Potřeby klienta

Poskytnutá řešení

01

Animace

Při animaci jednotlivých prvků jsme si dali opravdu záležet. Web má animované menu i logo, jsou zde různé parallax efekty, animovaná čísla i grafy. Zároveň jsme ale mysleli na to, že stránky musí zůstat dokonale přístupné všem návštěvníkům a musí být kompatibilní se všemi prohlížeči.

02

Grafy

Pro grafy jsme využili knihovnu chart.js určenou pro tvorbu grafů v JavaScriptu. Výsledkem jsou stránky s „živými“ grafy, které přehledně zobrazují informace o investičních možnostech. Grafy jsou současně nastylovali ve dvou jazykových mutacích.

03

E-mailová šablona

Pro klienta jsme v rámci tvorby responzivního webu nakódovali unikátní e-malovou šablonu napojenou na webový formulář. Díky bezchybnému kódu se e-mail správně zobrazuje v Outlooku, Gmailu, na mobilech i všude jinde.

Výsledek

Výsledkem naší práce je maximálně oživený a dynamický web, který vás rozhodně nebude nudit. Web vyniká množstvím animovaných prvků, zároveň se ale každému návštěvníkovi zobrazuje naprosto bezchybně. Je zcela responzivní a prohlížet si ho můžete na všech zařízeních.

Zpět na reference
Výsledek

Postaráme se o vás