Zpět

Funkční. Ojedinělý.

BYX.

Program BYX je v Česku novinkou v oblasti nemovitostních služeb. Tzv. model rent-to-own znamená, že si zákazník vybere vysněný byt, který si bude pronajímat, a zároveň dostane i předkupní právo. Jakmile získá finanční prostředky, může si nemovitost odkoupit a současně odečíst předchozí měsíční nájem.

BYX.

Služby

  1. Responzivní web
  2. Kalkulátor v JavaScriptu
  3. FAQ
  4. E-mail šablony
  5. Dotazník & formuláře
  6. CSS/JS Animace

Potřeby klienta

Klient pro nás připravil grafické podklady. Největší důraz byl kladen na naprogramování funkčního kalkulátoru, který spočítá veškeré náklady na novou nemovitost. Komplexní web ale zahrnoval také různé animace, dotazník, specifické FAQ a mnoho dalších interaktivních prvků.

Přejít na web
Potřeby klienta

Poskytnutá řešení

01

Kalkulátor

Kromě přehledného responzivního webu bylo potřeba připravit kalkulátor pro výpočet všech nákladů na nové bydlení. Kalkulátor jsme naprogramovali v JavaScriptu. Výpočetní nástroj modeluje průběh financování a také výsledné zhodnocení nemovitosti. Přehledně, v navazujících krocích, aby zákazník věděl, kolik zaplatí a ušetří.

02

FAQ

WordPress nabízí řadu pluginů pro přidání FAQ na webové stránky. My jsme ale pro program BYX vytvořili vlastní modul FAQ, který nejlépe splňoval požadavky klienta. Snadno tak najdete odpovědi na veškeré své otázky týkající se programu BYX.

03

E-mailová šablona

V rámci tvorby responzivního webu jsme nakódovali unikátní e-malovou šablonu napojenou na webový formulář. Za správné zobrazení v Outlooku, Gmailu, na mobilech i všude jinde ručí bezchybný kód, ve kterém je šablona připravena.

Výsledek

Zcela nové pojetí prodeje rezidenčního projektu bylo potřeba prezentovat jedinečným způsobem. Neodmyslitelnou součástí responzivních webových stránek je kalkulátor, který přehledně spočítá a zobrazí finanční průběh pořízení bytu. O tom, že námi vytvořené webové stránky mají úspěch, svědčí obrovský zájem klientů BYX.

Zpět na reference
Výsledek

Postaráme se o vás