Zpět

Exotická. Prémiová.

Rezidence Bella Vista

Pro developerskou společnost jsme vytvořili responzivní web, který představuje rezidenční projekt a nabízí bydlení na jedinečném místě s nádechem exotiky. Zájemci o nové bydlení na webu najdou všechny detaily týkající se projektu a samozřejmě si rovnou mohou vybrat z nabídky dostupných bytů.

Rezidence Bella Vista

Služby

  1. Responzivní web
  2. Napojení Realpad API
  3. Interaktivní mapa
  4. Datové napojení

Potřeby klienta

Při představení nového rezidenčního projektu bylo nutné přehledně a správně zobrazit veškerá data, která souvisí s bytovými jednotkami. Bezchybně, pomocí zautomatizovaných procesů, bez nutnosti nadbytečné administrace.

Přejít na web
Potřeby klienta

Poskytnutá řešení

01

Realpad API

Naprogramovali jsme napojení Realpad API. Cílem bylo, aby se automaticky stahovala data o bytových jednotkách a plnila se na web bez nutnosti manuálního zásahu. Součástí byla také funkce automatického odesílání poptávek z formuláře do systému CRM.

02

Interaktivní mapa

Vytvořili jsme interaktivní mapu bytových jednotek. Jde o velmi efektivní nástroj, pomocí kterého si uživatel může jednoduše vybrat bytovou jednotku a okamžitě vidí veškeré dostupné informace o zvoleném bytě. To díky námi vytvořenému datovému propojení interaktivní mapy s Realpad API.

03

Responzivní web

Vytvořili jsme vlastní webovou šablonu ve WordPressu speciálně navrženou pro potřeby klienta. Díky tomu je klient samostatnější a může obsah webu upravovat bez nás. Velmi snadno také může spravovat svou databázi zájemců o bydlení.

Výsledek

Nový web dokonale splňuje všechny cíle, které si náš klient vytyčil. Pokud návštěvník bude hledat bydlení v prémiové lokalitě uprostřed Prahy, stačí jen kliknout. Veškeré informace najde na jednom místě, data jsou aktuální a přehledná. Správce webu nemá s administrací žádnou práci a zbytečné náklady.

Zpět na reference
Výsledek

Postaráme se o vás