Hrad a zámek Poběžovice

V západočeských Poběžovicích se snaží zachránit krásný zámek, který je ale uzavřený z důvodu špatného stavu. Aby do něj zase mohli proudit návštěvníci, bylo třeba vytvořit webové stránky, které hrad a zámek Poběžovice budou důstojně reprezentovat. Díky webu je také zveřejněn sbírkový účet a všichni zájemci tak mohou podpořit tento projekt.

Jaké byly náš cíle?

Design a responzivní web pro Hrad a zámek Poběžovice

Design a Responzivní web

Grafiku webu jsme navrhli od základu, samozřejmostí pak byla tvorba responzivního webu, aby všichni zájemci mohli přispět na opravu zámku z mobilu stejně snadno jako na monitoru.

Design a responzivní web pro Hrad a zámek Poběžovice
Logo pro Hrad a zámek Poběžovice

Logo

Není obvyklé, že každý zámek má své logo, natož zámek, kde neprobíhají prohlídky. My přesvědčili zadavatele, že v tomto případě má vytvoření loga opravdu smysl. Lze jej použít na všechny informační materiály, které v Poběžovicích hojně využívají, a hlavně si každý bude moci logo zámku spojit se sbírkovým účtem.

Kontaktní formulář pro zamekpobezovice.cz

Formulář

Připravili jsme registrační formulář pro přispivatele na sbírkový účet. Díky němu je možné mít přehled nejen o sponzorech, ale tvořit si i databázi pro budoucí rozesílání newsletterů.

Kontaktní formulář pro zamekpobezovice.cz
WordPress a správa webu pro zamekpobezovice.cz

CMS

Vytvořili jsme vlastní webovou šablonu ve WordPressu speciálně navrženou pro potřeby klienta. Díky tomu je klient samostatnější a může obsah webu tvořit bez nás. Velmi snadno také může spravovat svou databázi přispivatelů a návštěvníků.

Příprava nových textů & proofreading pro zamekpobezovice.cz

Copywriting

Když jde o stránky, které nemají jen jeden cíl (sbírkový účet, turistické okruhy, průvodcovské služby, představení zámku a jeho bohaté historie), je obzvlášť třeba dát si pozor na to, aby texty byly smysluplné a návštěvníci se v nich vyznali.

Příprava nových textů & proofreading pro zamekpobezovice.cz

A jaký je výsledek?

Díky novému webu se podařilo během prvních 3 měsíců od spuštění oslovit celých 215 přispivatelů. Nový web přilákal i firmy, které se staly dlouhodobými sponzory.

Vybralo se již přes 140 000 Kč, přičemž s databází přispivatelů mohou v Poběžovicích nadále aktivně pracovat a své návštěvníky pravidelně oslovovat.

Objednejte si u nás

Web

Váš web je vaší vizitkou. Vytvoříme pro vás tu nejlepší webovou prezentaci.

Mám zájem

Grafické práce

Navrhujeme funkční, intuitivní a stylový design. Váš zákazník si vás zapamatuje.

Mám zájem

Copywriting

Připravíme pro vás text, který upoutá, dobře se čte, zaujme vašeho zákazníka.

Mám zájem