MyStar.Today

Pro zcela nový startup, který se zaměřuje na osobní a duchovní rozvoj, jsme vytvořili logotyp, vizuální identitu, firemní tiskoviny a webové stránky. Komplexní úkol, který nás nadchl. Spolupracovat s klientem od samého vzniku značky je velká výzva a radost zároveň.

Jaké byly náš cíle?

Design a responzivní web pro Hrad a zámek Poběžovice

Logotyp

Nová značka samozřejmě potřebuje své logo. Dobře čitelné, rozpoznatelné, výrazné, zajímavé, vystihující co nejlépe produkt. A takové jsme vytvořili. Navrhli jsme kombinaci velmi unikátní typografie spolu s piktogramem - graficky velmi originálně ztvárněnou hvězdou, která odkazuje na samotný název MyStar.Today a současně symbolizuje neomezené možnosti osobního rozvoje. Hvězdu jsme umístili nad název značky, vyjadřuje tak, že k ní můžeme vzhlédnout a hledat u ní inspiraci.

Design a responzivní web pro Hrad a zámek Poběžovice
Logo pro Hrad a zámek Poběžovice

Brandmanuál

Brandmanuál je neodmyslitelnou součástí firemní identity a měl by ho mít každý, kdo buduje novou značku. Definuje totiž, jak prezentovat svoji značku navenek. Nesmí být v žádném případě obecný, naopak, musí obsahovat všechny zásadní informace, od použití loga, po jeho aplikace, styl komunikace a využití ostatních firemních materiálů.

Kontaktní formulář pro zamekpobezovice.cz

Vizuální identita & Firemní tiskoviny

Vytvořili jsme všechny potřebné materiály, které jsou součástí vizuální identity značky – vizitky, razítko, obálky, hlavičkový papír, desky a také letáky. Díky jednotnému grafickému stylu, který vyniká mezi ostatními, se zákazníci lépe zorientují a snadno rozpoznají nový produkt.

Kontaktní formulář pro zamekpobezovice.cz
Příprava nových textů & proofreading pro MyStar.Today

Copywriting

Sjednotit myšlenky, ujasnit si, co a jak se chce vlastně sdělit, jak odprezentovat úplně nový produkt a jak ho komunikovat v tom nejlepším světle? To je těžký úkol v začátku každého nového projektu. Jsme rádi, že jsme i s tímto mohli našemu klientovi pomoci. Naše copywriterské dovednosti využil jak při tvorbě letáků, tak při vytváření webového obsahu. A třešínka na dortu, náš klient si zvolil i jeden ze sloganů, který jsme pro jeho značku vymysleli.

WordPress a správa webu pro MyStar.Today

Webový design & Responzivní web

Tmavý web inspirovaný vesmírem. Takové zadání byl trochu oříšek, protože grafika pro tmavé weby má značná omezení. Ale šikovný grafik si umí poradit a ten náš navrhl zcela originální řešení, které upoutá veškerou pozornost a návštěvník si připadá, že se nachází přímo mezi hvězdami. Vše doplňují jednoduché grafické prvky, písmo a symboly, aby web zůstal přehledný a čistý. Webové stránky jsme nakódovali ve WordPressu tak, aby si jednotlivé texty mohl klient kdykoli upravit.

WordPress a správa webu pro MyStar.Today

A jaký je výsledek?

Spokojený klient, který získal přesně to, co očekával, tedy takovou podobu své značky, se kterou osobně rezonuje, dokonale ho vyjadřuje a skvěle prezentuje jeho produkt. Co víc si přát?

Objednejte si u nás

Web

Váš web je vaší vizitkou. Vytvoříme pro vás tu nejlepší webovou prezentaci.

Mám zájem

Grafické práce

Navrhujeme funkční, intuitivní a stylový design. Váš zákazník si vás zapamatuje.

Mám zájem

Copywriting

Připravíme pro vás text, který upoutá, dobře se čte, zaujme vašeho zákazníka.

Mám zájem