Zpět

Jedinečný. Nadčasový.

Hrad a zámek Poběžovice.

Město Poběžovice se snaží zachránit krásný zámek, který je uzavřen z důvodu špatného stavu. Aby se obnovil a mohli do něj zase proudit návštěvníci, bylo třeba vytvořit webové stránky, které hrad a zámek Poběžovice budou důstojně reprezentovat. Co je ale důležitější, díky webu je zveřejněn sbírkový účet a všichni zájemci teď mohou podpořit tento projekt.

Hrad a zámek Poběžovice.

Služby

  1. Tvorba loga
  2. UX design
  3. Responzivní web
  4. Rezervační systém
  5. Copywriting

Potřeby klienta

Financování opravy zámku není pro žádné město jednoduchá záležitost. Cílem proto bylo vytvořit jednoduchý a zároveň přitažlivý web, který má splňovat hned několik úkolů. Představit plán rekonstrukce, informovat o historii zámku a významných událostech, přilákat návštěvníky na prohlídkové okruhy a hlavně umožnit uživatelům přispět do veřejné sbírky. To vše za využití jednoduché administrace, kterou si Město Poběžovice lehce dokáže spravovat samo.

Přejít na web
Potřeby klienta

Poskytnutá řešení

01

Logo

Ne každý zámek nebo hrad má své vlastní logo, natož takový, kde neprobíhají standardní prohlídky. V tomto případě nám ale vytvoření vlastního loga dávalo smysl. Město Poběžovice jej nyní používá na všechny informační materiály a návštěvníci si logo zámku umí spojit se sbírkovým účtem.

02

Webdesign

Od základu jsme navrhli architekturu, obsah a grafiku webu. Samozřejmostí pak byla responzivita stránek, aby všichni zájemci mohli přispět na opravu zámku z mobilu stejně snadno jako na monitoru.

03

Formuláře & databáze

Připravili jsme registrační formulář pro přispivatele na sbírkový účet. Díky němu je možné mít přehled nejen o sponzorech, ale tvořit si i databázi pro rozesílání newsletterů.

Výsledek

Díky novému webu se podařilo během prvních 3 měsíců od spuštění oslovit celých 215 přispivatelů. Nový web přilákal i firmy, které se staly dlouhodobými sponzory.
Vybralo se přes 140 000 Kč, přičemž s databází přispivatelů mohou v Poběžovicích nadále aktivně pracovat a své návštěvníky pravidelně oslovovat.

Zpět na reference
Výsledek
Zámek Poběžovice

Postaráme se o vás