Zpět

Transparentní. Přehledný.

BONDSTER.

Platforma Bondster se zaměřuje na finanční sféru a oblast P2B investic. Nabízí důvěryhodnou alternativu k tradičnímu investování. My měli možnost pro tuto zcela novou online investiční platformu vytvořit web, naprogramovat investiční kalkulačku a poskytnout další programátorská řešení.

BONDSTER.

Služby

  1. Responzivní web
  2. Dynamická kalkulačka v Reactu
  3. Napojení API RECRUITS
  4. Programování WP Gutenberg
  5. Příprava SQL databáze

Potřeby klienta

Online investování do úvěrů vyžaduje speciální řešení. Klient kladl důraz především na možnost vlastní jednoduché správy webu. V budoucnu chtěl mít možnost snadno rozšířit funkce a ušetřit náklady za další vývoj.

Přejít na web
Potřeby klienta

Poskytnutá řešení

01

Kalkulačka

Naprogramovali jsme dynamickou kalkulačku pro výpočet výnosu pomocí frameworku React.js. Samozřejmostí byly jazykové mutace a SVG animace.

02

WP Gutenberg

Pro Bondster jsme vytvořili vlastní Gutenberg obsahové bloky. Klient si tak může samostatně vytvářet a spravovat landing pages bez nutnosti znalosti HTML a CSS pomocí předem připravených bloků. Bez nutnosti zásahu programátora může například vytvořit nové landing page pro kampaně.

03

Napojení dat

Propojili jsme web s náborovým softwarem Recruitis.io přes Rest API, aby klient mohl jednoduše spravovat své pracovní inzeráty. Současně jsme vytvořili rozhraní se samostatnou SQL databází s daty pro dynamický obsah.

Výsledek

Bondster se nyní pyšní moderním a čistým webem, kde zákazníci najdou přehledné informace o možnostech investování. Pomocí spolehlivé a rychlé kalkulačky si mohou snadno spočítat výnosy a okamžitě začít investovat.
Bondster si zároveň může nezávisle spravovat svůj web, veškerá data jsou dynamicky napojena, a proto ušetří mnoho času spojeného s administrací.

Zpět na reference
Výsledek
Bondster

Postaráme se o vás